Perearstikeskus
Back

Parim kingitus lapsele terveks eluks on õiged õpitud oskused.

Kuidas õigesti süüa, liikuda, kuidas väärtustada und ja vaimset tervist?
Beebide ja laste tervist toetavad tegevused koos teadmistega lapsevanematele, aga seda arsti pilgu all.
Terve laps teeb vanemad õnnelikuks!

Ainsana Eestis ühendame pere ja lapsega tegelemisel tervise neli alustala:

Liikumine Toitumine Vaimne tervis Uni

Beebispaa on arendav nii vanematele kui lastele!
Beebispaa on lapsele lihtsalt väga mõnus ja liikumist arendav tugikeskus, kuid kõikides tegevustes juhindume teadlikult ja sihikindlalt tervise nelja alustala printsiibist. Beebide ujutamise, tegeluste ja vestluste käigus märkavad meie terapeudid perede toimetulekut ja saavad suunata vaimse tervise, beebide une või toitumise küsimustes õigele teeotsale.

Teenused

Terve lapse profülaktiline läbivaatus
Tervisekontrollides jälgitakse lapse arengut, kasvu, kaalu, kuulmist, nägemist ja kõnet. Lisaks aidatakse kujundada lapse tervislikke toitumis- ja liikumisharjumusi ning nõustatakse kõigis teistes terviseküsimustes. Nakkushaiguste ennetamiseks viiakse läbi vaktsineerimisi. Meie arstikeskuses on Lastekeskus, kus käivad terved imikud ja väikelapsed profülaktilistes tervisekontrollides. See on eraldi mängualaga tsoon ning seal on olemas ka hubane ruum beebi toitmiseks. Siiski palume haige või haiguskahtlase lapsega sellesse tsooni mitte tulla, et nakkust mitte levitada. Juhul, kui laps on haigestunud, aga teil on pandud aeg terve lapse läbivaatuseks Lastekeskusesse, palume meid sellest koheselt telefoni või meili teel informeerida. Leiame siis sobiva lahenduse, näiteks kutsudes lapse vastuvõtule arstikeskuse teise kabinetti täiskasvanute alale või nõustades telefoni teel. Samuti palume lastekeskusesse mitte kaasa võtta tõbiseid väikeseid õdesid või vendi. Palume seda soovitust austada, et kaitsta terveid lapsi. Kestvus: 30 min, kui soovite pikemat vastuvõttu, palume broneerida mitu aega.
Loe rohkem
Haige lapse arstiabi
Kui laps on haigestunud või saanud pisitrauma/vigastuse, mida teha? Meie soovitame esmase viirusnakkuse korral lihtsaid koduseid ravimeetodeid, looduslikke vahendeid ja toetavat paranemiskeskkonda. Vastuvõtule olete alati oodatud, kui soovite lapse tervise osas pidada arstiga nõu või saada kindlust, et kõik on hästi. Meie kogenud perearst määrab kiirteste ja vereproove kohapeal ning aitab valida turvalise ravitaktika. Traumade ja vigastuste korral saab haav korrektselt puhastatud ja seotud, lisaks soovitused paranemiseks. Vajadusel suuname röntgenisse. Vastuvõtuaega broneerides tuleb kindlasti öelda, et lapsel on tekkinud haigusnähud, nii ei suunata teid tervete laste keskusesse, vaid meie arstikeskuse poolele. Kestvus: 30 min, kui soovite pikemat vastuvõttu, palume broneerida mitu aega.
Loe rohkem
Pediaatri ehk lastearsti vastuvõtt
Kuna siiani on siiski palju vanemaid, kes soovivad, et nende last jälgiks ka lastearst, siis pakume neile peredele väga suure kogemusega lastearsti vastuvõttu, alates sünnist kuni 16. eluaastani. Vastuvõtule on oodatud lapsed, kellel on mõni keeruline terviseprobleem/lastehaigus, või vanemad, kes soovivad juurde teist arvamust või kindlustunnet, et nende beebiga/väikelapsega/noorukiga on kõik korras. Sinu Arst Lastekeskuses töötab üle 30-aastase kogemusega lastearst Dr. Karin Uibo. Kestvus: 30 min
Loe rohkem
Beebide massaažiteraapia
Beebidele on õrn kätega puudutus sageli väga lõõgastav ja sellel on palju ravitoimeid sest puudutus on sündides beebide kõige arenenum meel. Kuidas saab massaažiteraapia aidata? Massaažiteraapia aitab stimuleerida vereringet  ja kiirendada lihaste arengut. Samuti on massaažiteraapia kasulik, kui imikutel on seedeprobleeme, nn gaasid, kõhukinnisus, koolikud. Lisaks tõstab massaažiteraapia beebi sensoorset kehateadlikkust, soodustab aju ja närvisüsteemi kasvu ja arengut. Loomulikult aitab massaažiteraapia vabaneda tekkinud emotsionaalsest stressist, tänu millele magavad beebid paremini. i Massaažiterapeut võtab alati arvesse iga beebi individuaalseid tervise vajadusi tulenevalt beebi füüsilisest ja kognitiivsest arengust. Massaaži tulles:
  • palume tulla teraapiasse puhanud ja toidetud beebiga. Soovitavalt võiks viimasest toitmisest olla möödas 30 min
  • viimasest vaktsineerimisest peab olema möödunud vähemalt 3 päeva
Kestvus: 30 min
Loe rohkem
Refleksoloogia beebile
Me kõik teame, et beebi jalad on imearmsad. Kuid kas teadsite, et need võivad olla salarelvad, kui on vaja rahustada beebit kellel on tulemas hambad või lihtsalt vajavad rahustamist? Refleksoloogia on õrn tehnika, mis mõjutab teatud kehapiirkondi ja -süsteeme jalgade nn refleksipunktide kaudu. Meie terapeut teab täpselt, kus ja kuidas beebi jalgu masseerida, nii et see aitab teil läbida need rasked päevad, mil miski ei tundu toovat leevendust. Refleksoloogia kasutegurid beebidele:
  • Suurepärane beebide lohutamiseks pärast traumaatilist sünnitust
  • Parandab kaalutõusu (eriti kasulik enneaegsetele imikutele)
  • Leevendab hammaste tulekust või külmetusest tulenevat ebamugavust
  • Aitab lümfisüsteemil eemaldada lapse kudedest toksiine pärast ägedat haigust
  • Aitab tugevdada imikute immuunsüsteemi
  • Leevendab seedehäireid nagu koolikud/refluks/kõhukinnisus
  • Parandab vereringet
  • Aitab reguleerida unemustreid
Palun teavitage registratuuri kui broneerite refleksoteraapia aega oma haigestunud beebi jaoks, et saaksime broneerida teile tervetest beebidest eraldi toa. Kestvus: 30 minutit
Loe rohkem
Füsioteraapia beebidele

Füsioterapeudid on Teie „võsukese“ liikumisspetsialistid. Liikumine pakub teie lapsele võimalust avastada oma keha ja seejärel uut maailma enda ümber.

Levinud põhjused beebiga füsioteraapiasse pöördumiseks:

  • Beebile ei meeldi kõhuli olla või ta rullib pidevalt tagasi seljale
  • Beebi ei hakka esimestel elukuudel pead hoidma
  • Beebi eelistab vaadata või keerata ainult ühele poole
  • Beebil on kehas või peahoius asümmeetria (hoiab end „banaani“ kujuga küljele viltu, hoiab pead ühele küljele viltu)
  • Beebil on tõusnud lihastoonus (hoiab tihti jalgu sirgena, ei lase jalgu kõverdada, hoiab käsi rusikas, hoiab käsi ainult keha juures, tõmbab end tihti ülepainutusse ehk „vibusse“ või „lennukisse“, keerab end enne kõhult seljale kui seljalt kõhule)
  • Beebil on langenud lihastoonus (hoiab käsi ja jalgu lõdvalt maapinnal, ei liiguta palju, oskused hilinevad, ei osuta mingit vastupanu tema jäsemeid liigutades)
  • Beebi ei hakka õigeaegselt seljalt kõhule keerama, roomama, käputama, istuma, kõndima
  • Beebi eelistab rohkem ühte kätt tegutsemiseks või jalga püsti tõusmiseks
  • Beebi kasutab roomates, käputades, mängides ühte kätt või jalga rohkem kui teist

Beebide füsioteraapiasse ootame beebisid kuni käima hakkamiseni.

Lapsevanema kaasamine teraapiasse ja hea koostöö füsioterapeudiga loob optimaalsed tingimused teraapia õnnestumiseks: räägime, nõustame ja õpetame lapsevanemaid ka kodus võimalikult palju lapse arengusse panustama.

Loe rohkem
Beebispaa vee- ja tegelusteraapia
Tegelusteraapias juhendame vanemat tema lapse arengu toetamises, julgustame puudutama ja silitama beebit. Näitame ette eakohaseid massaaživõtteid, mis lähtuvad iga beebi isiklikust arenguetapist, meeleolust ja tegelusvajadusest.
Ujutamisega sobib alustada kohe peale sündi kui vanemad ja beebi selleks valmis on, et toetada beebile tuttavlikus veekeskonnas sensomotoorset arenemist. Kasutame veetunnetuse saavutamiseks ujutamisrõngast, mille abil saab beebi end vees suurendatud ujuvuse ning vähendatud raskusjõu tõttu vabamalt liigutada, et nii iseseisvalt katsetada ja õppida erinevaid liikumisi. Enne veest väljatulemist juhendame vanemat kuidas ujutada beebit iseseisvalt, et toetada ja arendada seda potensiaali, mis selles väikeses kehas juba peidus on. Veeteraapias soovitame järjepidevust, kuna beebi liigutuslik mälu areneb ja toetub sellele, mida juba varem õppinud on.
Beebid 0-3 kuud, olenevalt beebi suurusest (kuni 6kg / 65-70 cm) ujutame individuaalses minivannis. See võimaldab beebil privaatses ja nakkuste vabas ruumis keskenduda vaid enda liikumisele ja kehatunnetuse ärkamisele Beebid 3-6 kuud alustavad või jätkavad ujumist ühises väikebasseinis, kus on enam vabadust ja ruumi. Iga beebi liigutusest sündiv laineke loob imelise keskkonna, et arendada kehalist tasakaalu ja koordinatsiooni, mis omakorda toetab beebide edasist võimekust roomata, kõndida ja ujuda. Ja mis kõige tähtsam, on lõbus, sest beebid õpivad koos omas tempos. Kõik beebid, kes on alustanud teraapiaga selles vanuses, saavad veeteraapiaga jätkata ka peale 6 kuuseks saamist Veeteraapiasse saab samaaegselt registreeruda vaid 3 beebit. Ujutamine ei ole soovitav vaktsineerimisega samal päeval. Kaasa võtta:
  • ujumismähe (võimalus ka kohapeal osta)
  • 1 saunalina (võimalus ka kohapeal laenutada)
  •  vahetusjalanõud või -sokid
Ujutame ainult terveid lapsi, sest beebispaa asub meie lastekeskuses, kuhu nakkused ei ole teretulnud! Kestvus: 60 min
Loe rohkem
Beebispaa veeteraapia
Ujutamisega võib alustada kohe pärast sündi, kui vanemad ja beebi selleks valmis on, et jätkata sensomotoorset arenemist beebile tuttavlikus veekeskkonnas. Kasutame veetunnetuse saavutamiseks ujutamisrõngast, mille abil saab beebi end vees suurendatud ujuvuse ning vähendatud raskusjõu tõttu vabamalt liigutada, et nii iseseisvalt katsetada ja õppida erinevaid liikumisi. Enne veest väljatulemist juhendame vanemat kuidas ujutada beebit iseseisvalt, et toetada ja arendada seda potensiaali, mis selles väikeses kehas juba peidus on. Veeteraapias soovitame järjepidevust, kuna beebi liigutuslik mälu areneb ja toetub sellele, mida juba varem õppinud on. Veeteraapia kasutegurid:
  • ujuv tunne soojas vees muudab beebid rahulikuks
  • vee õrna surve tõttu suureneb kogu luustiku ja liigeste tugevus
  • liikumine läbi vee avaldab positiivset mõju seedetrakti ja vereringe süsteemidele
  • väike vee rõhk rinnal aitab tugevdada hingamissüsteemi lihaseid
  • regulaarsed külastused on kasulikud südame-veresoonkonna süsteemile
  • sünnipärased ujumisrefleksid õpetavad beebit oma kehalisi liigutusi paremini juhtima
Ujutamine ei ole soovitatav samal päeval vaktsineerimistega. Beebispaa veeteraapia Kaasa võtta:
  • ujumismähe (võimalik ka kohapeal osta)
  • saunalina (võimalik ka kohapeal laenutada)
  • vahetusjalanõud või -sokid
Ujutame ainult terveid lapsi, sest beebispaa asub meie lastekeskuses, kuhu nakkused ei ole teretulnud! Kestvus: 30 minutit
Loe rohkem
Beebispaa peretund
Peretund on vanematele inspireeriv ja imeline kogemus beebi/beebidega basseini minna. Alternatiivina eakaaslastega vees viibimisele saab beebi vahelduseks omavanustega vees olemisele, kogeda vanemate kohalolust sündivat lähedust ja juhendamist. Vanematele kingib see erakordse kogemuse ja kontakti oma beebiga vees. Kuigi seanss on beebikeskne, arendav ja lõbus, õpivad ja mängivad vanemad beebiga juhendaja käe all. Teete seda järgmiselt:
  • Märguannete lugemine ja beebi „kuulamine“: iga laps kuvab tunnete edastamiseks näoilmeid ja kehaliigutusi. Selle ainulaadse keele tundmaõppimine ja kuulamine tagab, et beebid on vees lõdvestunud ja õnnelikud.
  • Leebe lähenemine: keskendudes jätkuvalt vanema ja lapse suhtele ning töötades selle tugevdamise nimel.
  • Ujumine lapse tempos: vees viibimise vabaduse edendamine võimaldab beebi enesekindlusel õitseda.
  • Kordamine: tegevuste kordamine võimaldab beebi liigutuslikul mälul areneda, sest toetub sellele.
  • Tähelepanu pööramine igale neljale peamisele arengu verstapostile: keeramine, istumine, seismine ja kõndimine. Iga arenguetapp pakub veepõhises keskkonnas ainulaadset võimaluste akent ja seda iseloomustavad teatud refleksid. Nende refleksidega töötamine soodustab beebi arengut.
  • Ühiselt vees olemisest rõõmu tundmine
Tulenevalt beebi ja vanemate soovist sünnib personaalne kombinatsioon ujutamisest ja tegelusteraapiast. Ujutamine ei ole soovitatav samal päeval vaktsineerimistega. Kaasa võtta:
  • ujumismähe (saab osta keskusest)
  • vanematele ujumisriided
  • 1 käterätt beebile (saab rentida keskusest)
  • rätikud vanematele (saab rentida keskusest)
  • vahetusjalatsid või – sokid
Ujutame ainult terveid lapsi, sest beebispaa asub meie lastekeskuses, kuhu nakkused ei ole teretulnud! Kestus: 60 minutit
Loe rohkem
Isad ujutavad beebisid
Lapsevanema ja beebi vahel tekib esimesel eluaastal eriline emotsionaalne side, mida nimetatakse kiindumussuhteks. Kiindumussuhte tugevdamiseks tuleks võimalikult palju aega lapsega koos veeta. Isa on lapse arengus sama oluline kui ema. Seetõttu oleme loonud puudutuste ja tegelusega veeteraapia “Isad ujutavad beebisid”, mille peamine eesmärk on võimaldada isal ja beebil kogu seanss koos läbida. Loomulikult võib seansile kaasa tulla ka ema, juhuks kui beebi vajab imetamist. Ujutamisega sobib alustada kohe peale sündi kui isa ja beebi selleks valmis on, et toetada beebile tuttavlikus veekeskonnas sensomotoorset arenemist. Kasutame veetunnetuse saavutamiseks ujutamisrõngast, mille abil saab beebi end vees suurendatud ujuvuse ning vähendatud raskusjõu tõttu vabamalt liigutada, et nii iseseisvalt katsetada ja õppida erinevaid liikumisi. Enne veest väljatulemist juhendame vanemat kuidas ujutada beebit iseseisvalt, et toetada ja arendada seda potensiaali, mis selles väikeses kehas juba peidus on. Veeteraapias soovitame järjepidevust, kuna beebi liigutuslik mälu areneb ja toetub sellele, mida juba varem õppinud on. Tegelusteraapias juhendame vanemat tema lapse arengu toetamises, julgustame puudutama ja silitama beebit. Näitame ette eakohaseid massaaživõtteid, mis lähtuvad iga beebi isiklikust arenguetapist, meeleolust ja tegelusvajadusest. Beebisid 0-3 kuud ujutame individuaalses minivannis, mis võimaldab privaatset ruumi lapsele ilma häirivate teguriteta ja just nii saab beebi parimal viisil keskenduda. Beebid 3-6 kuud alustavad või jätkavad ujumist ühises väikebasseinis, kus on enam vabadust ja ruumi. Iga beebi liigutusest sündiv laineke loob imelise keskkonna, et arendada kehalist tasakaalu ja koordinatsiooni, mis omakorda toetab beebide edasist võimekust roomata, kõndida ja ujuda. Ja mis kõige tähtsam, on lõbus, sest beebid õpivad koos omas tempos. Kõik beebid, kes on alustanud teraapiaga selles vanuses, saavad veeteraapiaga jätkata ka peale 6 kuuseks saamist Ujutamine ei ole soovitatav samal päeval vaktsineerimistega. Kaasa võtta:
  • ujumismähe (saab osta keskusest)
  • 1 suur käterätt (saab rentida keskusest)
  • vahetusjalatsid või -sokid
Ujutame ainult terveid lapsi, sest beebispaa asub meie lastekeskuses, kuhu nakkused ei ole teretulnud! Kestus: 60 minutit
Loe rohkem
Unekonsultatsioon

Kas su beebil või väikelapsel on raskusi uinumisega, ärkab liiga vara või liiga tihti? Ära süüdista selles iseend! See, kuidas su laps magab, ei näita, kui hea lapsevanem sa oled. Oluline on see, et sa proovid olukorda paremaks muuta ning see on koht, kus unenõustaja saab sind aidata.

Unekonsultatsiooni soovitame:

  • Jooksvate murede arutamiseks ning lahenduste leidmiseks (nn peale unepaketi teenust)
  • Kui teie laps on natuke vanem ning tunnete, et tal on uneprobleem, mis ei sobi ühegi paketi raamidesse (nt lasteaia- või koolistress, uue beebi tulek, hirmuunenäod jne)
  • Rasedale emale, kes soovib end vastsündinu uneteemadel pisut harida ja ettevalmistada (saate kaasa trimestri ülevaatliku infolehe)

Unekonsultatsioon ei sisalda uneküsimustiku täitmist ega uneplaani.

Loe rohkem
Uneliiva paketid
Unenõustaja vaatleb probleemi unebioloogia ja arengufaaside seisukohast, analüüsib unekeskkonda ja -hügieeni ning töötab välja personaliseeritud uneplaani, mis arvestab Teie perekonna üldise kasvatusstiili, lapse unevajaduse ja temperamendiga. Samuti pöörab unenõustaja tähelepanu ka ohumärkidele, mis võivad und negatiivselt mõjutada, nendeks võivad olla terviseprobleemid, mille lahendamiseks on vaja teiste spetsialistide nõu ja abi.

1 kott uneliiva sisaldab:

  • Uneküsimustiku ja -päeviku täitmist (3-4 ööpäeva uneinfo)
  • Unenõustaja poolt selle analüüsimist
  • 60-minutilist konsultatsioon kliinikus  (võimalik ka telefoni- või videokõnena), kus arutatakse läbi lapse uneküsimustik ja -päevik ning võimalikud probleemid ja küsimused.
  • Personaalse uneplaani (1lk A4 versioon), mis on koostatud just Teie lapsest ja perekorraldusest lähtuvalt (saadetakse e-mailile hiljemalt 72h peale konsultatsiooni)
  • Paketi lõpus, 1 nädal peale uneplaani saamist, 20-minutiline lisakõne, et läbi arutada, kas eesmärgid said täidetud ja mismoodi edasi minna

2 kotti uneliiva sisaldab:

  • Uneküsimustiku ja -päeviku täitmist (3-4 ööpäeva uneinfo)
  • Unenõustaja poolt selle analüüsimist
  • 60-minutiline konsultatsioon kliinikus (võimalik ka telefoni- või videokõnena), kus arutatakse läbi lapse uneküsimustik ja -päevik ning võimalikud probleemid ja küsimused.
  • Individuaalne ja detailne uneplaan (3-4lk, A4 versioon), mis on koostatud just Teie lapsest ja perekorraldusest lähtuvalt (saadetakse e-mailile hiljemalt 72t peale konsultatsiooni)
  • Tugiteenus peale uneplaani kättesaamist kahe järgneva nädala jooksul, mis sisaldab:
    • 20 min kõne mõlemal nädalal (võib asendada videokõnega), et arutada tulemusi või murekohti
    • Kord nädalas võimalus saata e-mail tekkinud ja kogunenud küsimustega (vastused saabuvad 24h jooksul)
  • Paketi lõpus 20-minutiline lisakõne, et läbi arutada, kas eesmärgid said täidetud ja mismoodi edasi minna

3 kotti uneliiva sisaldab:

  • Uneküsimustiku ja -päeviku täitmist (3-4 ööpäeva uneinfo)
  • Unenõustaja poolt selle analüüsimist
  • 60-minutilist konsultatsioon kliinikus ( võimalik ka telefoni- või videokonsultatsioon), kus arutatakse läbi lapse uneküsimustik ja -päevik ning võimalikud probleemid ja küsimused.
  • Individuaalne ja detailne uneplaan (3-4lk, A4 versioon), mis on koostatud just Teie lapsest ja perekorraldusest lähtuvalt (saadetakse e-mailile hiljemalt 72h pärast tunnist konsultatsiooni)
  • Tugiteenus peale uneplaani kättesaamist järgneva ühe kuu jooksul sisaldab:
    • 20 min kõnet igal nädalal (võib asendada videokõnega), et arutada tulemusi või murekohti
    • Kord nädalas võimalus saata e-mail tekkinud ja kogunenud küsimustega (vastused saabuvad 24h jooksul)
  • Paketi lõpus 20-minutiline lisakõne, et läbi arutada, kas eesmärgid said täidetud ja mismoodi edasi minna
Loe rohkem
Kasulikku lugemist
Vaata kõiki
lastekeskus/spaa
Rühiviga ja mis seda põhjustavad?
Rühivea puhul pole veel tegemist haiguse ehk kõverselgsusega vaid lihtsalt halva kehahoiuga, mis on hõlpsasti parandatav. Siiski ei tohi rühivigas

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
Lähenemine beebi ja väikelapse unele
On üsna levinud arvamus, et kui beebi on umbes 5-6-kuune, siis on sobivaim aeg unekooliga alustada, sest selleks ajaks on nende ööpäevarütm (sise

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
BEEBIDE UJUTAMINE SÜNNIST ALATES
Sinu Arsti Beebispaas saab beebide ujutamisega alustada kohe pärast sündi, kui vanemad ja beebi selleks valmis on, et jätkata sensomotoorset arenem

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
JÕULUVANA KINGIKOTTI: KINGI RÕÕMU, KINGI TERVIST!
Juba rahvatarkus ütleb “Hea tervis on õnneliku elu aluseks”, sest terveks olemine teeb meid rõõmsaks ja paneb silmad särama.

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
YUMEIHO TERAPEUT MACEIJ DLUSKI, PHD: KOGEMUS ON KÕIGE TÄHTSAM
Oma üle 30-aastase Yumeiho meetodi praktika jooksul on Dr Maceij Dluski, PhD uurinud tuhandeid lapsi. Palju aastaid on ta seda teinud tasuta ja seet

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
FÜSIOTERAPEUT MARTIN VAHIMETS: LASTE- JA NOORTESPORT
Mitmetest uuringutest on selgunud, et noorukieas saavutatud töövõime on tihedalt seotud isiku täisea kehalise töövõimega. Selle saavutamise eel

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
MEIE BEEBIUJUTAJAD: STELLA SALULA-KONKOV
Ühel kenal päeval sisenes Sinu Arst Lastekeskusesse Stella. Ta teatas, et oli teinud põhjaliku uuringu ja leidnud, et just Sinu Arst Lastekeskus ja

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
MILLEST SAAVAD ALGUSE LASTEL RÜHIHÄIRED?
Kaunis välimuses pole määravad üksnes ilus soeng ja riided, vaid just see, millise kehahoiuga neid kantakse. Seepärast on rüht väga oluline nin

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
MEIE BEEBIUJUTAJAD: KERTU PERSON
Saage tuttavaks Sinu Arst Beebispaa ujutaja ja terapeudi Kertuga. Kertu Person on spetsialiseerunud ainult beebidele ja nende arengu toetamisele. Tema

Loe rohkem

lastekeskus/spaa
KAS LASTE JA VANEMATE VAAGNA ASÜMEETRIA VAHEL ON SEOS?
Yumeiho on Jaapani holistiline teraapia, kus kasutatakse sügavkoemassaaži ja Sei Tai (liigeste manipulatsiooni) võtteid lülisamba ja vaagna korri

Loe rohkem

Translate »