Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Liikumine

Liikumisega saab parandada nii vaimset kui kehalist enesetunnet.

Tegutseme vastavalt teie tervise-eesmärkidele: lisame haiguste korral liikumise teie raviskeemi, vajadusel kaasame arstid, teeme uuringuid, analüüse.

Õpetame tervislikku liikumist, ravime haiguseid ja seisundeid ennekõike õige füüsilise aktiivsusega ning alles siis ravimitega, tõenduspõhine ravi on kombineeritud personaalselt juhendatud treeningutega. Skolioosi ja valude korral anname nõu jaapani taastusravimeetodi Yumeiho kasutamiseks.

Meie füsioterapeudid ja/või treenerid õpetavad üle- või alatreenijaid, et liikumine oleks heas tasakaalus.

Sümptomid

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Füsioterapeudi vastuvõtt Osteopaatiline kaelaravi Laser-, magnet-, ultraheliravi Gameready külmkompressioonravi Synvisc one – hüaluroonhappe ravi liigesesse Bioenergeetiline massaaž Yumeiho teraapia täiskasvanule

Südametervise hindamise pakett

Südametervise hindamise pakett aitab patsiendil saada ülevaate oma südame-veresoonkonna haiguste riskitegurite hetkeseisust. Südametervise hindamise paketti soovitame ennetava kontrollina: Ülekaalulistele Suitsetajatele Väheliikuva või istuva elustiiliga inimestele Kõrge kolesterooli ja/või veresuhkru näitajatega inimestele Kõigile, kelle perekonnas on esinenud varajasi südame-veresoonkonna haigusi (infarkt, insult, kõrge vererõhk vms) Pikaajalise kõrge stressitaseme järel Kõigile, kes hoolivad oma südametervisest Mida südametervise […]
Loe rohkem

Yumeiho viljakuseteraapia pakett

See on Yumeiho teraapia vorm, mis on loodud Saionji Masayuki poolt. Oodatud on naised, kes on meditsiinisüsteemi kohaselt nö terved, kuid kellel teadmata põhjustel ei õnnestu rasestuda. Pakett koosneb esmasest vastuvõtust ja neljast teraapiaseansist: 1 tavateraapia (kuni 60 min) ja 3 lühiteraapiat (kuni 15 min). Teraapiad viiakse läbi süsteemselt seotuna menstruaaltsükliga, mis tähendab, et vajadusel […]
Loe rohkem

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
Translate »