Perearstikeskus
Back
Kui kaua te plaanite tervena elada?
Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Liikumine

Liikumisega saab parandada nii vaimset kui kehalist enesetunnet.

Tegutseme vastavalt teie tervise-eesmärkidele: lisame haiguste korral liikumise teie raviskeemi, vajadusel kaasame arstid, teeme uuringuid, analüüse.

Õpetame tervislikku liikumist, ravime haiguseid ja seisundeid ennekõike õige füüsilise aktiivsusega ning alles siis ravimitega, tõenduspõhine ravi on kombineeritud personaalselt juhendatud treeningutega. Skolioosi ja valude korral anname nõu jaapani taastusravimeetodi Yumeiho kasutamiseks.

Meie füsioterapeudid ja/või treenerid õpetavad üle- või alatreenijaid, et liikumine oleks heas tasakaalus.

Sümptomid

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Füsioterapeudi vastuvõtt Laser-, magnet-, ultraheliravi Gameready külmkompressioonravi Synvisc one – hüaluroonhappe ravi liigesesse Bioenergeetiline massaaž Treeningõpe Yumeiho teraapia lapsele vanuses 5-18 aastat Yumeiho teraapia täiskasvanule

Südametervise pakett

Südametervise pakett aitab patsiendil saada ülevaate oma südame-veresoonkonna haiguste riskitegurite hetkeseisust. Südametervise paketti soovitame ennetava kontrollina: Ülekaalulistele Suitsetajatele Väheliikuva või istuva elustiiliga inimestele Kõrge kolesterooli ja/või veresuhkru näitajatega inimestele Kõigile, kelle perekonnas on esinenud varajasi südame-veresoonkonna haigusi (infarkt, insult, kõrge vererõhk vms) Pikaajalise kõrge stressitaseme järel Kõigile, kes hoolivad oma südametervisest Mida südametervise pakett sisaldab:…
Loe rohkem

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
04 apr. 2023
Puukentsefaliidivastane vaktsineerimine

Seoses puukide aktiveerumisega ootame kõiki täiskasvanuid ja lapsi puukentsefaliidi vastu vaktsineerima.

Loe rohkem

23 märts 2023
Peremeditsiini eriarst Anneli Talvik selgitab, milliseid tervisekahjustusi tekitavad dieedid

Kevade lähenedes hakkab dieeditööstus tuure koguma, meedia kajab  “20kg kaalu alla 2kuuga”lubadustest. Paljud proovivadki kevadel dieeti pidada, arstid aga ravivad terve aasta jooksul neid, kellel dieedid tervist on rikkunud. 

Loe rohkem

03 märts 2023
4. märts - Ülekaalulisuse päev

4. märts on pühendatud maailmas üha suurenevale ülekaalust tulenevate probleemide teadvustamisele. Nüüdseks on teada, et ülekaalu juurpõhjused on palju suuremad ja sügavamad kui ainult liigsöömine ja vähene liikumine.

Loe rohkem

Translate »