Perearstikeskus
Back
Kui kaua te plaanite tervena elada?
Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Liikumine

Liikumisega saab parandada nii vaimset kui kehalist enesetunnet.

Tegutseme vastavalt teie tervise-eesmärkidele: lisame haiguste korral liikumise teie raviskeemi, vajadusel kaasame arstid, teeme uuringuid, analüüse.

Õpetame tervislikku liikumist, ravime haiguseid ja seisundeid ennekõike õige füüsilise aktiivsusega ning alles siis ravimitega, tõenduspõhine ravi on kombineeritud personaalselt juhendatud treeningutega. Skolioosi ja valude korral anname nõu jaapani taastusravimeetodi Yumeiho kasutamiseks.

Meie füsioterapeudid ja/või treenerid õpetavad üle- või alatreenijaid, et liikumine oleks heas tasakaalus.

Sümptomid

Südametervise pakett

Milline on sinu südametervis? Spetsiaalselt südame tervist mõjutavate faktorite kaardistamise jaoks koostatud tervisepakett sisaldab vereanalüüse, kehakompositsiooni määramist, vererõhu mõõtmist, emotsionaalse seisundi hindamist, toitumis- ning liikumisharjumuste kaardistamist ning toitumisarsti ja/või -nõustaja vastuvõttu. Nõustamisele on oodatud ka need, kel juba diagnoositud mõni südame-veresoonkonna haigus või muu terviseprobleem. Testide ja analüüside tulemustele tuginedes aitame individuaalsetest vajadustest lähtuvalt koostada…
Loe rohkem

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Füsioterapeudi esmane vastuvõtt Füsioterapeudi korduv vastuvõtt Füsioterpeudi konsultatsioon Laser-, magnet-, ultraheliravi Gameready külmkompressioonravi Synvisc one – hüaluroonhappe ravi põlveliigesesse Bioenergeetiline massaaž Treeningõpe Yumeiho teraapia lapsele vanuses 5-18 aastat Yumeiho teraapia täiskasvanule

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
23 märts 2023
Peremeditsiini eriarst Anneli Talvik selgitab, milliseid tervisekahjustusi tekitavad dieedid

Kevade lähenedes hakkab dieeditööstus tuure koguma, meedia kajab  “20kg kaalu alla 2kuuga”lubadustest. Paljud proovivadki kevadel dieeti pidada, arstid aga ravivad terve aasta jooksul neid, kellel dieedid tervist on rikkunud. 

Loe rohkem

03 märts 2023
4. märts - Ülekaalulisuse päev

4. märts on pühendatud maailmas üha suurenevale ülekaalust tulenevate probleemide teadvustamisele. Nüüdseks on teada, et ülekaalu juurpõhjused on palju suuremad ja sügavamad kui ainult liigsöömine ja vähene liikumine.

Loe rohkem

08 veebr. 2023
MIKS TEIE PERE VÕIB VAJADA PERENÕUSTAMIST

Perekond koosneb sageli kõige olulisematest sidemetest, mis inimestel üksteisega on. Enamik peresid kogevad siiski lahkarvamusi, stressi või konflikte. Siin tulebki sageli mängu perenõustamine, mis võib olla lihtne viis murede...

Loe rohkem

Translate »