Saage tuttavaks Sinu Arst Beebispaa ujutaja ja terapeudi Kertuga. Kertu Person on spetsialiseerunud ainult beebidele ja nende arengu toetamisele. Tema töö moto on: „Iga beebi on eriline!” ning just sellest ta oma tundides lähtubki.Beebidega töötamise juures meeldivad Kertule enim väljakutse, mida beebidega tegelemine pakub ning kuidas õige lahenduse leidmisel emade näod särama löövad! Kertu on ujutajatest kõige kauem lastega töötanud ning tema kogemustepagas on tõenäoliselt suurim ja mitmekülgseim. Ta läheneb igale uuele beebile individuaalselt ja otsib just talle sobivad lahendused.

1990 aastal lõpetas Kertu Tallinna Meditsiinikooli ning asus tööle õena Tallinna Lastepolikliinikus.

Aastatel 1992-2007 töötas ta Lastepolikliinikus taastusravi osakonnas õena.

2007 aastast on ta töötanud vabakutselise beebiterapeudi ja ujutajana.

Kertu on nõustanud Sinu Arst perearstikeskuse nimistu lapsi juba aastast 2000. Kui 2017 aastal loodi Sinu Arst Terviseteenuste juurde Eestis esimene uudse lahendusega Beebispaa, siis liitus Kertu sellega juba esimesest päevast. Kertu pikaaegne beebidega töötamise kogemus ja tema kaasaegsed lähenemised andsid Beebispaale sügava sisu juba esimesest päevast peale.

Kertu usub elukestvasse õppesse. Ta on läbinud mitmeid tema eriala toetavaid ja oskuis laiendavaid koolitusi. Muuhulgas on harinud ta ennast ravimassaaži, segmentmassaaži, punktmassaaži ja Bobath tegevusteraapia alal.

BRONEERI AEG VEEBIREGISTRATUURIS

TUTVU BEEBISPAA TEENUSTEGA

TUTVU BEEBISPAA HINNAKIRJAGA