Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Arstikeskus

Meie peremeditsiini eriarstidel on aastatepikkune kogemus riiklikes perearstikeskustes ning nad on pühendunud oma teadmiste kasutamisele, et pakkuda teile parimat nõu, ravi ja ennetust. Vastuvõtuks saate broneerida nii palju aega, kui vajate oma tervisemurede arutamiseks.

Teenused

Peremeditsiini eriarsti vastuvõtt USA Immigratsiooni arstlik läbivaatus Austraalia Immigratsiooni arstlik läbivaatus Hemodünaamika uuring (Hotman) Seksuaaltervis Üldised tervisetõendid Terviseanalüüsi visiit Terviseõe vastuvõtt Mootorsõidukijuhi tervisetõend Relvaloa tervisetõend Tervisetõend nakkushaiguste kohta Reisimeditsiiniline nõustamine Vaktsineerimine

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
Translate »