Perearstikeskus
Back
Kui kaua te plaanite tervena elada?
Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Arstikeskus

Oleme siin leheküljel välja toonud meie arstikeskuse teenused, hinnakirja ja kollektiivi.

Meie peremeditsiini eriarstidel on aastatepikkune kogemus riiklikes perearstikeskustes ning nad on pühendunud oma teadmiste kasutamisele, et pakkuda teile parimat nõu, ravi ja ennetust. Vastuvõtuks saate broneerida nii palju aega, kui vajate oma tervisemurede arutamiseks.

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Ämmaemanda vastuvõtt Hemodünaamika uuring (Hotman) Kaitseliidu tegevliikme tervisetõend Koduvisiidid Mootorsõidukijuhi tervisetõend Muud teenused Peremeditsiini eriarsti vastuvõtt ja konsultatsioon Pereõe vastuvõtt ja konsultatsioon Reisinõustamine Relvaloa tervisetõend Seksuaaltervis Sünnimärkide uuring – dermtest Tervisetõend nakkushaiguste kohta Üldised tervisetõendid Vaktsineerimine Ultraheliuuring ninakõrvalkoobastest (Sinuscan)

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
23 märts 2023
Peremeditsiini eriarst Anneli Talvik selgitab, milliseid tervisekahjustusi tekitavad dieedid

Kevade lähenedes hakkab dieeditööstus tuure koguma, meedia kajab  “20kg kaalu alla 2kuuga”lubadustest. Paljud proovivadki kevadel dieeti pidada, arstid aga ravivad terve aasta jooksul neid, kellel dieedid tervist on rikkunud. 

Loe rohkem

03 märts 2023
4. märts - Ülekaalulisuse päev

4. märts on pühendatud maailmas üha suurenevale ülekaalust tulenevate probleemide teadvustamisele. Nüüdseks on teada, et ülekaalu juurpõhjused on palju suuremad ja sügavamad kui ainult liigsöömine ja vähene liikumine.

Loe rohkem

08 veebr. 2023
MIKS TEIE PERE VÕIB VAJADA PERENÕUSTAMIST

Perekond koosneb sageli kõige olulisematest sidemetest, mis inimestel üksteisega on. Enamik peresid kogevad siiski lahkarvamusi, stressi või konflikte. Siin tulebki sageli mängu perenõustamine, mis võib olla lihtne viis murede...

Loe rohkem

Translate »