Sinu Arsti Beebispaas saab beebide ujutamisega alustada kohe pärast sündi, kui vanemad ja beebi selleks valmis on, et jätkata sensomotoorset arenemist beebile tuttavlikus veekeskkonnas. 

Kasutame veetunnetuse saavutamiseks ujutamisrõngast, mille abil saab beebi end vees suurendatud ujuvuse ning vähendatud raskusjõu tõttu vabamalt liigutada, et nii iseseisvalt katsetada ja õppida erinevaid liikumisi. 

Enne veest väljatulemist juhendame vanemat kuidas ujutada beebit iseseisvalt, et toetada ja arendada seda potensiaali, mis selles väikeses kehas juba peidus on. Veeteraapias soovitame järjepidevust, kuna beebi liigutuslik mälu areneb ja toetub sellele, mida juba varem õppinud on.

Veeteraapia kasutegurid:

  • ujuv tunne soojas vees muudab beebid rahulikuks
  • vee õrna surve tõttu suureneb kogu luustiku ja liigeste tugevus
  • liikumine läbi vee avaldab positiivset mõju seedetrakti ja vereringe süsteemidele
  • väike vee rõhk rinnal aitab tugevdada hingamissüsteemi lihaseid
  • regulaarsed külastused on kasulikud südame-veresoonkonna süsteemile
  • sünnipärased ujumisrefleksid õpetavad beebit oma kehalisi liigutusi paremini juhtima

Beebid 0-3 kuud, olenevalt beebi suurusest (kuni 6kg / 65-70 cm) ujutame individuaalses minivannis. See võimaldab beebil privaatses ja nakkuste vabas ruumis keskenduda vaid enda liikumisele ja kehatunnetuse ärkamisele

Beebid 3-6 kuud alustavad või jätkavad ujumist ühises väikebasseinis, kus on enam vabadust ja ruumi. Iga beebi liigutusest sündiv laineke loob imelise keskkonna, et arendada kehalist tasakaalu ja koordinatsiooni, mis omakorda toetab beebide edasist võimekust roomata, kõndida ja ujuda. Ja mis kõige tähtsam, on lõbus, sest beebid õpivad koos omas tempos. Kõik beebid, kes on alustanud teraapiaga selles vanuses, saavad veeteraapiaga jätkata ka peale 6 kuuseks saamist

Sinu Arsti Beebispaad on nimetatud hubaseks ja mänguliseks beebispaaks, sest igas teraapias saab osaleda vaid 3 beebit.

Ujutamine ei ole soovitatav samal päeval vaktsineerimistega.

Broneeri aeg veebiregistratuuris

Tutvu beebispaa hinnakirjaga