Perearstikeskus
Back
Kui kaua te plaanite tervena elada?
Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Uni

Uni ei ole lihtsalt magamamineku ja tõusmise vaheline aeg, vaid meie keha taastaja, ravija, paitaja.

Kvaliteetne uni hakkab häiruma siis, kui kaob tasakaal vaimse ja kehalise koormuse vahel, aga uni läheb sageli ära ka pingete tõttu. Vale toitumine ja vale liikumine teevad vale une, aga selle korrastamine polegi alati lihtne.

Analüüsime teie seisundit koos arsti ning toitumise ja liikumise spetsialistidega ning siis pakume võimalikult naturaalseid raviviise ja teraapiaid, mille vajadusel kombineerime ravimitega. Me ei kasuta ravimiseks unerohtu, sest tunneme sõltuvusi ja ennetame neid.

Sümptomid

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Vaimse tervise õe unekonsultatsioon Arsti unekonsultatsioon Psühhoterapeudi unekonsultatsioon Bioenergeetiline massaaž

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
04 apr. 2023
Puukentsefaliidivastane vaktsineerimine

Seoses puukide aktiveerumisega ootame kõiki täiskasvanuid ja lapsi puukentsefaliidi vastu vaktsineerima.

Loe rohkem

23 märts 2023
Peremeditsiini eriarst Anneli Talvik selgitab, milliseid tervisekahjustusi tekitavad dieedid

Kevade lähenedes hakkab dieeditööstus tuure koguma, meedia kajab  “20kg kaalu alla 2kuuga”lubadustest. Paljud proovivadki kevadel dieeti pidada, arstid aga ravivad terve aasta jooksul neid, kellel dieedid tervist on rikkunud. 

Loe rohkem

03 märts 2023
4. märts - Ülekaalulisuse päev

4. märts on pühendatud maailmas üha suurenevale ülekaalust tulenevate probleemide teadvustamisele. Nüüdseks on teada, et ülekaalu juurpõhjused on palju suuremad ja sügavamad kui ainult liigsöömine ja vähene liikumine.

Loe rohkem

Translate »