Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Tagasi eelmisele lehele
Vaimne tervis  

Täiskasvanute psühhoteraapia

Psühhoterapeut on vaimse tervise spetsialist, kes on läbinud pikaajalise põhjaliku väljaõppe mõnes tunnustatud psühhoteraapiakoolkonnas.

Psühhoteraapia on mitmest sessioonist koosnev protsess. Sessioonide arv lepitakse kokku inimesega vastavalt murele, kaebusele või teemale.

Psühhoteraapia protsess sobib nii vaimse tervise murede leevendamiseks kui ka raviks; näiteks depressioon, ärevus, ängistus, paanika, unetus, stress, tähelepanu-, keskendumise- ja meeleolu probleemid, üldine väsimus, läbipõlemine või traumajärgne stressi rektsioon, jne.

Psühhoteraapiasse võivad tulla ka hea vaimse tervisega inimesed, kes kogevad elus ajutisi raskusi või soovivad suhetes ja elus rahuldust pakkuvamate valikuteni jõuda.
Sessioonidel tegeletakse inimese olemasolevate käitumis- ja mõttemustrite uurimise ja mõistmisega ning seejärel uute võimaluste avastamisega, õppimisega.

Psühhoterapeudi vastuvõtt (60 min) 80,00 €
Psühhoterapeudi vastuvõtt (90 min) 90,00 €

Teenuse tellimiseks palun täitke allolev vorm ja me võtame teiega ühendust

  Või helistage meile kohe telefonil ja lepime aja kokku

  7151701

  Seda teenust osutavad

  Seda teenust osutame

  Sinu Arst Kesklinna Kliinik

  Narva mnt. 7, 10117 Tallinn
  1. trepikoda, 3. korrus

  Oleme avatud: E–R  09.00 – 16.00

  Ava google maps google maps Ava waze waze
  Kasulikku lugemist
  Vaata kõiki
  Translate »