Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Toitumine

Õige toitumise ravivat toimet alahinnatakse, aga meie lisame selle teie raviskeemile. Lähtume alati inimese tervise-eesmärgist ja pakume teaduspõhist abi nii tervetele kui ka neile, kellel on mõni krooniline haigus, plaaneeritud mõni operatsioon või käimas taastumine seisunditest, mis organismi on kurnanud.

Aitame jõuda tervisliku kehakaaluni, anname teadmised ja teadlikkuse, leiame iga inimese eluviisiga ja terviseseisundiga sobituvad toitumisjuhendid ja aitame jälgida nende täitmist.

Meie ravimeeskond kaasab treeningõppe ja psühholoogid, et saavutada kestvad tulemused. Vajadusel määrame terviseseisundist lähtuvalt analüüsid ja ravi.

Sümptomid

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Toitumisnõustaja vastuvõtt Toitumisarsti vastuvõtt Aktiivse eluviisiga seonduv tervise- ja toitumisnõustamine Diabeedi toitumisnõustamine Täistaimetoitluse (vegantoitluse) nõustamine Kehakompositsiooni määramine ja metaboolse vanuse mõõtmine Menüü mikro- ja makrotoitaineline analüüs Kaaluprobleemidega seonduv tervise- ja toitumisnõustamine Viljakusega seonduv tervise- ja toitumisnõustamine Rasedus, sünnitus ja toitumine

Südametervise hindamise pakett

Südametervise hindamise pakett aitab patsiendil saada ülevaate oma südame-veresoonkonna haiguste riskitegurite hetkeseisust. Südametervise hindamise paketti soovitame ennetava kontrollina: Ülekaalulistele Suitsetajatele Väheliikuva või istuva elustiiliga inimestele Kõrge kolesterooli ja/või veresuhkru näitajatega inimestele Kõigile, kelle perekonnas on esinenud varajasi südame-veresoonkonna haigusi (infarkt, insult, kõrge vererõhk vms) Pikaajalise kõrge stressitaseme järel Kõigile, kes hoolivad oma südametervisest Mida südametervise […]
Loe rohkem

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
Translate »