Perearstikeskus
Back
Kui kaua te plaanite tervena elada?
Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Toitumine

Õige toitumise ravivat toimet alahinnatakse, aga meie lisame selle teie raviskeemile. Lähtume alati inimese tervise-eesmärgist ja pakume teaduspõhist abi nii tervetele kui ka neile, kellel on mõni krooniline haigus, plaaneeritud mõni operatsioon või käimas taastumine seisunditest, mis organismi on kurnanud.

Aitame jõuda tervisliku kehakaaluni, anname teadmised ja teadlikkuse, leiame iga inimese eluviisiga ja terviseseisundiga sobituvad toitumisjuhendid ja aitame jälgida nende täitmist.

Meie ravimeeskond kaasab treeningõppe ja psühholoogid, et saavutada kestvad tulemused. Vajadusel määrame terviseseisundist lähtuvalt analüüsid ja ravi.

Sümptomid

Südametervise pakett

Milline on sinu südametervis? Spetsiaalselt südame tervist mõjutavate faktorite kaardistamise jaoks koostatud tervisepakett sisaldab vereanalüüse, kehakompositsiooni määramist, vererõhu mõõtmist, emotsionaalse seisundi hindamist, toitumis- ning liikumisharjumuste kaardistamist ning toitumisarsti ja/või -nõustaja vastuvõttu. Nõustamisele on oodatud ka need, kel juba diagnoositud mõni südame-veresoonkonna haigus või muu terviseprobleem. Testide ja analüüside tulemustele tuginedes aitame individuaalsetest vajadustest lähtuvalt koostada…
Loe rohkem

Teenused

Terviseanalüüsi visiit Toitumisnõustaja vastuvõtt Toitumisarsti vastuvõtt Aktiivse eluviisiga seonduv tervise- ja toitumisnõustamine Diabeedi toitumisnõustamine Täistaimetoitluse (vegantoitluse) nõustamine Kaalulangetamine ja toitumissoovitused Kehakompositsiooni määramine ja metaboolse vanuse mõõtmine Menüü mikro- ja makrotoitaineline analüüs Lühikonsultatsioon Tervisesportlaste nõustamine Viljakusega seonduv tervise- ja toitumisnõustamine

Soovin abi teenusevalikul

Broneerin kõne terviseõega

Sageli on korraga mitu terviseprobleemi või ei tea, millest oma tervisemurega alustada. Guugeldada? Kontakteeruda sõbraga? Teha ise analüüse? Kas minna eriarstile või perearstile?

Meie suurte kogemustega terviseõde aitab valida sellise teekonna, mis on kõige kiirem ja efektiivsem Teie enda tervise-eesmärkide täitmiseks.

Broneeri aeg viieminutiliseks telefonikõneks. Teile helistab tagasi terviseõde ja täpsustab Teie vajadusi. Ta soovitab teenused millest alustada.

Broneerin aja tagasihelistamiseks * Aeg broneeritakse Veebiregistratuuri keskkonnas
Kasulikku lugemist
Loe ka teisi nõuandeid
23 märts 2023
Peremeditsiini eriarst Anneli Talvik selgitab, milliseid tervisekahjustusi tekitavad dieedid

Kevade lähenedes hakkab dieeditööstus tuure koguma, meedia kajab  “20kg kaalu alla 2kuuga”lubadustest. Paljud proovivadki kevadel dieeti pidada, arstid aga ravivad terve aasta jooksul neid, kellel dieedid tervist on rikkunud. 

Loe rohkem

03 märts 2023
4. märts - Ülekaalulisuse päev

4. märts on pühendatud maailmas üha suurenevale ülekaalust tulenevate probleemide teadvustamisele. Nüüdseks on teada, et ülekaalu juurpõhjused on palju suuremad ja sügavamad kui ainult liigsöömine ja vähene liikumine.

Loe rohkem

08 veebr. 2023
MIKS TEIE PERE VÕIB VAJADA PERENÕUSTAMIST

Perekond koosneb sageli kõige olulisematest sidemetest, mis inimestel üksteisega on. Enamik peresid kogevad siiski lahkarvamusi, stressi või konflikte. Siin tulebki sageli mängu perenõustamine, mis võib olla lihtne viis murede...

Loe rohkem

Translate »