Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Tagasi eelmisele lehele
Toitumine  

Menüü mikro- ja makrotoitaineline analüüs

Tasakaalustatud ja toitainetihe söök on oluline organismi vajaduste tagamiseks ja tervise toetamiseks, samuti sobiva kehakaalu saavutamiseks ja hoidmiseks.

Toitumisnõustaja poolt teostatud põhjalik 5-päeva menüü analüüs annab ülevaate põhitoitainete jaotumisest toidukavas. Toidupäeviku alusel koostatud analüüs on abiks, et tuvastada  võimalikud kõrvalekalded, nii makro- kui ka mikrotoitainete tarbimisel.

Mineraalainete, vitamiinide jt toitainete puuduse või liigse tarbimise tuvastamine (näiteks liigne kolesterool toidus), mis võimaldab teha mõningaid muudatusi oma söögilaual ja tagada kehale vajalike toitainete parema saamise.

Hinnas sisaldub toitumisspetsialisti poolt koostatud menüü analüüs, selle kirjalik kokkuvõte ja 20- minutiline konsultatsioon, mille käigus edastatakse analüüsi tulemused ning individuaalsed soovitused tasakaalu saavutamiseks.

Tervist toetav toitumine koos teiste eluviisi valikutega, nagu regulaarne liikumine, hea uni ja tegelemine rõõmu pakkuvate tegevustega, aitab saavutada lisaks paremale kehakaalule ka parema enesetunde.

Menüü mikro- ja makrotoitaineline analüüs 80 €
Inglisekeelse vastuvõtu puhul lisandub hinnale lisatasu 10 €

Teenuse tellimiseks palun täitke allolev vorm ja me võtame teiega ühendust

  Või helistage meile kohe telefonil ja lepime aja kokku

  7151701

  Seda teenust osutavad

  Seda teenust osutame

  Sinu Arst Kesklinna Kliinik

  Narva mnt. 7, 10117 Tallinn
  1. trepikoda, 3. korrus

  Oleme avatud: E–R  09.00 – 16.00

  Ava google maps google maps Ava waze waze
  Kasulikku lugemist
  Vaata kõiki
  Translate »