SA Yumeiho Keskus

Tutvustav informatsioon

Oleme siin leheküljel välja toonud meie Yumeiho Keskuse teenused, hinnakirja ja kollektiivi.

SA Yumeiho Keskuses pakume teraapiaid erinevate valude ja rühiprobleemide korral.

Yumeiho on Jaapani taastusravi meetod, kus kasutatakse sügavkoemassaaži ja Sei Tai (liigeste manipulatsiooni) võtteid lülisamba ja vaagna korrigeerimiseks ning tasakaalustamiseks, mis aitab kaasa haigusseisundi kõrvaldamisele ja organismi iseeneslikule tervenemisele.

Teraapia käigus masseeritakse kõiki keha piirkondi ja manipuleeritakse kõiki liigeseid loomulikul ja valutul viisil. Yumeiho teraapia keskendub lülisamba ja vaagnaluude asendi korrigeerimisele, mille tulemusena paraneb rüht, vähenevad lihaspinged ja valud seljas ning jalgades, paraneb siseorganite talitlus ja kiireneb kogu keha ainevahetus.

Enesetunne pärast teraapiat on „nagu uuesti sündinul“ – jalad tunduvad kerged, keha ja meel värsked ja puhanud. Krooniliste valude ja pikaajaliste rühiprobleemide püsivaks leevendamiseks soovitame 10-15 korra kuuri.

Naistele, kel on raskusi rasestumisega või kel on oht raseduse katkemisele, soovitame 5 teraapiaseanssi, seejärel jätkatakse viljakusteraapia tsükliga, mis lähtub menstruatsioonitsüklist.

Yumeiho teraapiat viiakse läbi mati peal põrandal, läbi riiete.
Palume kaasa võtta mugavad sportlikud riided ja sokid.

SA Yumeiho Keskuse teenused

Rühikontrolli eesmärk on ennetada ja parendada kasvueas laste rühihäireid, samuti ennetada skolioosi.

Yumeiho Yobouigaku Taikei® 

Lapse rühi kontrolli viib läbi Maciej Dluski PhD Eng./Yumeiho Shihan (7dan).
Dr. Dluski on üle 30 aasta olnud tegev yumeiho terapeudina ning aastast 1990 ka yumeiho õpetaja. Ta on Jaapani Yumeiho®  keskuse poolt volitatud Yumeiho esindaja Euroopas.
Dr. Dluski aastaid tegelenud laste skolioosi ennetusega, võttes vastu patsiente mitmetes Poola linnades konsultatsiooniks ja rühikontrolliks. Tema praktika on näidanud, et skolioosist tervenemine kasvueas on toimunud üle 70% juhtudel.

“Kas minu lapsele on see kontroll vajalik?”

Sageli lapsed ei kurda valude ega vaevuste üle. Kuid rühihäiretest ja keha ebasümmeetriatest põhjustatud vaevused ilmnevad aastate jooksul. Kui näed lapsel ebasümmeetriaid abaluudes, rangluudes vm, siis tuleks kindlasti vastuvõtule pöörduda. Mitteprofessionaalse pilguga on tihti raske ebasümmeetriaid tuvastada, seepärast soovitame kahtluse korral kindlasti tulla rühikontrolli.

Ebasümmeetriline vaagen on paljudel juhtudel rühihäirete ja skolioosi põhjuseks ning samuti paljude teadmata põhjustel tekkinud valude algeks. Rohkem kui 80% lastest on vaagnaluu nihkes.  C-kujulise skolioosi puhul piisab tihti ka ainult vaagna korrigeerimisest ning hilisemast süstemaatilisest kontrollimisest. S-kujulise skolioosi puhul on just teraapia seeriad olulise tähtsusega, eriti kasvueas laste puhul.
Teraapia eesmärk on hoida kasvueas vaagen sümmeetriline ning lülisammas sirge. Yumeiho teraapia on parendanud hulgaliselt skolioosi juhtumeid. Iga skolioos on individuaalne ning tulemused sõltuvad paljudest erinevatest asjaoludest.

Kontroll koosneb intervjuust, visuaalsest läbivaatusest ja palpatsioonist. Kontrolli ajal on patsient mugavates riietes matil ning see on täiesti valutu.
Vastuvõtule tulles palume kanda või võtta kaasa mugavad sportlikud riided ja sokid.

Kui on olemas röntgeni, MRT vms uuringute tulemused, palume vastuvõtul sellest teada anda. Vastuvõtul annab Dr. Dluski keha rühti ja seisukorda arvestades soovitused, kas ja kui tihedalt on yumeiho teraapia läbiviimine vajalik, et saavutada parim tulemus.

Sellist kontrolli viiakse Eestis läbi ainult Sinu Arsti Lastekeskuses.

Kestvus: 15-20 minutit 

See teraapia vorm on välja töötatud rühihäiretega lastele.

Teraapia viiakse läbi mati peal põrandal. Lapsevanem võib soovi korral teraapia juures viibida. Laps kannab teraapia ajal pikki mugavaid sportlikke riideid.
Palume kaasa võtta mugavad sportlikud riided ja sokid.

Levinumad valud ja vaevused, millega lapsed teraapiasse pöörduvad, on peavalud ning erinevad valud liigestes; tütarlastel valulik menstruatsioon.

Kestvus: 20 minutit

Soovitame yumeiho teraapiat kõigile, kel esineb pea-, kaela-, selja-, jala- ja puusavalusid ning liigeste ja lihasvalusid, samuti naistele, kellel on valulik menstruatsioon. Ja muidugi neile, kes soovivad lõõgastust ja kerget enesetunnet.

Teraapia sobib kõigile täiskasvanutele, v.a. rasedatele. Samuti pole teraapia soovitav kuni 6 kuud pärast sünnitust, operatsiooni või traumat.

Teraapia viiakse läbi mati peal põrandal.
Palume kaasa võtta mugavad sportlikud riided ja sokid.

Kestvus: 45-55 minutit

See on Yumeiho teraapia vorm, mis on loodud Saionji Masayuki poolt.

Oodatud on naised, kes on meditsiinisüsteemi kohaselt nö terved, kuid kellel teadmata põhjustel ei õnnestu rasestuda.

Pakett koosneb esmasest vastuvõtust ja neljast teraapiaseansist: 1 tavateraapia (kuni 60 min) ja 3 lühiteraapiat (kuni 15 min). Teraapiad viiakse läbi süsteemselt seotuna menstruaaltsükliga, mis tähendab, et vajadusel on terapeut valmis ka laupäeval ja pühapäeval viljakusteraapiat tegema.

Teraapia viiakse läbi mati peal põrandal.
Palume kaasa võtta mugavad sportlikud riided ja sokid.

Aja broneerimine Yumeiho keskusesse

Broneeri aeg mugavalt ja kiirelt veebiregistratuuris.

Asukoht

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni.

Helista 7151 701 / E‑post yumeihokeskus@sinuarst.ee

  Teenuste hinnakiri SA Yumeiho Keskuses

  Yumeiho terapeut Dr. Maciej Dluski vastuvõtt ja rühikontroll lapsele (esmane) 

  70,00 €

  Yumeiho terapeut Dr. Maciej Dluski vastuvõtt ja rühikontroll lapsele (korduv) 

  50,00 €

  Yumeiho teraapia lapsele

  30,00 €

  Yumeiho teraapia lastele (10 korda)

  270,00 €

  Yumeiho teraapia lastele (20 korda)

  540,00 €

  Yumeiho teraapia täiskasvanule

  50,00 €

  Yumeiho teraapia täiskasvanule (5 korda)

  225,00 €

  Yumeiho teraapia täiskasvanule (10 korda)

  450,00 €

  Yumeiho viljakusteraapia pakett

  245,00 €

  Aja broneerimine Yumeiho keskusesse

  Broneeri aeg mugavalt ja kiirelt veebiregistratuuris.

  SA Yumeiho Keskuse kollektiiv

  Ene Mõttus

  Yumeiho 4dan terapeut / Massöör / Kogemusnõustaja

  Dr. Maciej Dluski

  Yumeiho Shihan (7dan) terapeut

  Andreani Reeder

  Yumeiho 4dan terapeut