Tasuliste ja Terviseteenuste kontakt 7151 701

Sinu Arst Tervisteenused

Tutvu meie keskustega

Tutvu keskuste teenuste ja hinnakirjadega

Tutvu kogu kollektiiviga keskuste kaupa

Võta meiega ühendust 7151 701

Tere tulemast
SA Terviseteenustesse

SA tähendabki: Sinu Arst. 

SA ise oled endale kõige parem arst. 

Inimene saab ennast ise tervendada ja haigusi ennetada targa eluviisiga ja toetavate teraapiatega, andes kehale mida vaja. Kahjuks ei ole iseravimine alati võimalik ja turvaline, sest tõsise haiguse käivitumist ei pruugita ära tunda ilma arste kaasamata. Meie pakume võimalust juhendatud terviseteekonnaks arsti pilgu all.

Meie terapeudid ühendavad Teie probleemile lahenduse otsimisel  mõtlemise, toitumise ja füüsilise keha vajadused ja meie arstid jälgivad regulaarselt tervist. 

Kesksel kohal SA Terviseteenustes on teenused enne arsti, aga seda arsti pilgu all. See tähendab, et inimese terviseküsimusega tegeletakse enne, kui sellest saab haigus. 

 

Pakume kompleksset võimalust leida terviseküsimusele lahendus läbi SA  Arstikeskuse, SA Toitumiskliiniku, SA Tervisestuudio, SA Yumeiho Keskuse, kus arstid, terapeudid ja treenerid aitavad Sind ja Sinu keha seisunditega ise toime tulla. 

 

Kuna arvame, et tervisele pannakse alus juba emaüsas, siis pakume teenuseid ka beebidele ja väikelastele meie SA Beebispaas ja SA Lastekeskuses.

Kui soovid olla terve, siis pea meiega nõu – varakult ja regulaarselt.

Meie keskused

Meie keskustes on au sees haiguste ärahoidmisele suunatud mõtteviis ja tegevused

Dr. Anneli Talvik ja
Dr. Kristi Otsmaa

Yumeiho (4 dan) terapeut
Merilin Rohtma

Dr. Kristel Ehala-Aleksejev

Füsioterapeut Martin Vahimets