Sinu Arst Terviseteenused

Tutvu meie keskustega

Tutvu keskuste teenuste ja hinnakirjadega

Tutvu kogu kollektiiviga keskuste kaupa

Võta meiega ühendust 7151 701

Tere tulemast
SA Terviseteenuste juurde

SA tähendabki: Sinu Arst. 

SA ise oled endale kõige parem arst. 

Inimene saab ennast ise tervendada ja haigusi ennetada targa eluviisiga ja toetavate teraapiatega, andes kehale, mida vaja. Siiski ei ole iseravimine alati võimalik ja turvaline, sest tõsise haiguse käivitumist ei pruugita ära tunda ilma arste kaasamata. Meie pakume võimalust juhendatud terviseteekonnaks just arsti pilgu all.

Meie terapeudid ühendavad Sinu probleemile lahenduse otsimisel mõtlemise, toitumise ja füüsilise keha vajadused ja meie arstid jälgivad regulaarselt tervist. 

Kesksel kohal SA Terviseteenustes on teenused enne arsti, aga seda arsti pilgu all. See tähendab, et inimese terviseküsimusega tegeletakse enne, kui sellest saab haigus. 

Pakume kompleksset võimalust leida terviseküsimusele lahendus läbi SA  Arstikeskuse, SA Toitumiskliiniku, SA Tervisestuudio, SA Yumeiho Keskuse, SA Vaimse Tervise Keskuse, kus arstid, terapeudid ja treenerid aitavad Sind ja Sinu keha seisunditega ise toime tulla. 

Oleme veendunud, et tervisele pannakse alus juba emaüsas ja seetõttu pakume teenuseid ka beebidele ja väikelastele meie SA Beebispaas ja SA Lastekeskuses.

Kui soovid olla terve, siis pea meiega nõu – varakult ja regulaarselt.

Meie keskused

Meie keskustes on au sees haiguste ärahoidmisele suunatud mõtteviis ja tegevused

Dr. Anneli Talvik
Dr. Kristi Otsmaa
Dr. Tiina Saks

Yumeiho (7 dan) terapeut
Maceij Dluski

Dr. Kristel Ehala-Aleksejev

Füsioterapeut Martin Vahimets