Rõõm on teatada, et meie Sinu Arst kesklinna kliiniku Tervisestuudiosse on jõudnud uus TR Manual Multifunction Table, mis rikastab oluliselt manuaalse füsioteraapia võimalusi.

TR Manual Multifunction Table on peamiselt disainitud kaela, keskselja ning õlavöötme piirkonna funktsioonide taastamiseks. Samuti on võimalik edukalt parandada alaselja ning teiste kehaosade funktsioone (lülisamba degenereerunud diski ainevahetus, prolapsid, kaela- ja õlavöötme pinged, peavalud, külmunud õlg ehk “Frozen shoulder” jne)Vedrusüsteem ning liuguvad pinnad teevad teraapialaua pea- ja kaelaosaosa sujuvaks ja dünaamiliseks, samuti vastupidavad metallkonstruktsiooniga käetoed on kergesti ja mugavalt liikuvad.

Laua unikaalsus seisneb vedru- ning vastukaalusüsteemis, mis erinevate ravivõtete kasutamisel ei koorma liigeseid staatilise koormusega.  Seetõttu ei rakendu lülisambale ja teistele liigenduvatele pindadele ning neid ümbritsevatele pehmetele kudedele ülemäärast survet. Selle tulemusel ei teki ka reflektoorset lihaspinget, mida valuaisting võib esile kutsuda.

TR Manual Multifunction Table teraapialaua on hiljuti välja töötanud tunnustatud ortopeedilise osteopaatia koolkonna rajaja Timo Rantala. Ortopeediline osteopaatia on manuaalteraapiline ravimeetod, mis keskendub keha kui terviku paranemisele läbi liigeste ja lihaste manipuleerimise ning mobiliseerimise ilma ravimeid või kirurgilist sekkumist kasutamata. Teraapialaud on tõhus abivahend selle eesmärgi saavutamiseks.

Ortopeedilise Osteopaatia peamine eesmärk on läbi mitmete diagnostiliste testide välja selgitada probleemi põhjus (nt neuroloogiline, mehaaniline, funktsionaalne, vaskulaarne, toksiline, psühhosomaatiline vms põhjus). Vajadusel tehakse lisaks ka radioloogilisi uuringuid (Röntgen, MRT, CT jne). Seejärel viiakse erinevate ravivõtete abil (funktsionaalne massaaž, mobiliseerimine, manuaalne teraapia, ravivõimlemine jne) patsiendi keha nö iseravivasse seisundisse ehk õigesse asendisse. Kõik teraapiavõtted baseeruvad peamiselt ortopeedilise osteopaatia ravi põhimõtetel. Teraapia sobib kõikidele patsientidele ka taastusravina.

Meie kliinikus töötab selle teraapialauaga füsioterapeut Martin Vahimets, kes on selleks läbinud spetsiaalse koolituse.

BRONEERI AEG FÜSIOTERAPEUDI VASTUVÕTULE

TUTVU HINNAKIRJAGA