Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Uncategorized

Uncategorized
Muutus arstikeskuse hinnakirjas
Lugupeetud patsiendid ja terved inimesed! Alates 2. septembrist kehtib SA Arstikeskuses uus hinnakiri. Kõikidele, kes on aja broneerinud enne septembrikuud, rakendame broneerimisel kehtinud hindu. Soovime head tervist!

Loe rohkem

Uncategorized
JÕULUVANA KINGIKOTTI: LAPSEVANEMA ÕNNE KOLMIKPAKETT EMALE VÕI ISALE
Lapsevanemaks olemine ja väsimus ei pea kuuluma kokku.

Loe rohkem

Uncategorized
SINU ARST KODULEHT MUUTUS
Paljud kliendid, kes külastavad meie riiklikku Perearstikeskust või tasulist Terviseteenuste kliinikut, otsivad meid märksõnaga “Sinu Arst”. Sellest tulenevalt tegime muudatuse oma maandumislehel, et lihtsustada ligipääsu vajalikule abile. Loodame, et iga soovija leiab nüüd õige koha paremini üles.

Loe rohkem

Uncategorized
Covid-19 koduse ravi juhend täiskasvanud patsiendile
Eesti Perearstide Seltsil valmis täiskasvanutele mõeldud COVID-19 koduse ravi kaasajastatud juhend, kus antakse nõu, kuidas haigusega kodus hakkama saada.

Loe rohkem

Uncategorized
COVID-19 info Sinu Arsti patsientidele
Kuigi kevadine eriolukord koroonaviiruse tõttu on lõppenud, seame Sinu Arstis endiselt esmakohale nakkusohu vältimise ja inimeste kaitse.

Loe rohkem

Uncategorized
Koroonaviirus ja mida peaksid sellest teadma
Väga hea ja näitlik video koroonaviirusest. Selged ja ühesed juhised ning sobib vaatamiseks nii suurtele kui ka väikestele.

Loe rohkem

Uncategorized
Eriolukord – info Sinu Arsti patsientidele
Alates 16.03.2020 kehtib ka meie arstikeskuses eriolukord.

Loe rohkem

Uncategorized
Oled oodatud gripi vastu vaktsineerima
Parim aeg vaktsineerimiseks on enne haigestumise kõrgperioodi algust, alates oktoobrist kuni detsembrini. Kuid võimalik on vaktsineerida ka hiljem kogu gripihooaja jooksul. Immuunsus kujuneb välja kahe nädala jooksul peale vaktsineerimist.  

Loe rohkem

Translate »