[vc_row][vc_column][vc_column_text]Lapsevanemaks olemine ja väsimus ei pea kuuluma kokku.

2tunnine pakett hinnaga 145.- koosneb kolmest osast:

Terviseõde/arst: lapsevanema kehatervise hindamine 30 minuti jooksul koos analüüside ja testidega.
Vaimse tervise spetsialist: lapsevanema vaimse tervise hindamine 30 minuti jooksul koos lahenduste plaaniga.
Beebide ja väikelaste unenõustaja: unemurede kaardistamine ja personaalsed nõuanded perele.

Perede elus on perioode, kus lapsed võtavad endale kogu tähelepanu: beebi sünd, lasteaia-või koolitee algus jne. Igapäevaste olmemurede kõrval tekib hiilivalt lapsevanemate kurnatus, eriti sageli näeme ema sünnitusjärgset depressiooni, kehvveresust, põletikke ning seeläbi tekivad hilisemad läbipõlemised ja terviseprobleemid.
Meie aitame diagnoosida ja leida lahendused. 

Pooletunnise vastuvõtu käigus selgitab meie terviseõde koos arstiga välja põhilised tervisekaebused, -riskid ja -näidud ning teeb vajalikud vereproovid kehalise seisundi hindamiseks. Tulemuste alusel pakutakse välja lahenduste plaan ema kehalise tervise parandamiseks.

Vaimne tervis.
Tihtilugu on emaks ja isaks olemine ning kasvamine täis erinevaid tundeid ja vastuolusid, mida on oluline märgata et leida lahendused kõikidele sügavaimatele hirmudele ja muremõtetele.

Pooletunnise vastuvõtu käigus keskendub meie vaimse tervise spetsialist esmase vaimse tervise seisundi hindamisele. Koos arutatakse läbi kõik murekohad ning otsustatakse edasise abivajaduse üle parimate lahenduste kaudu

Uni on üks olulisemaid tervise aluseid ja sageli mõjutab just beebi või lapse vähene uni kogu pere heaolu. Seepärast ongi unenõustamine imetore kingitus nii värskele beebile, lapsele kui tegelikult ka kogu perele!

Pooletunnise vastuvõtu käigus arutab meie unenõustaja teiega läbi kõik beebi või lapse unega seotud murekohad ning annab just teie pere jaoks sobivad konkreetsed nõuanded – kuidas suunata oma beebit või väikelast paremate uneharjumuste suunas või millist edasist tuge oleks vaja hea une toetamisel.

 

Ostmiseks helista 7151701 või kontakteeru Kesklinna kliinikuga[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][plethora_button button_text=”VÕTA MEIEGA ÜHENDUST” button_link=”url:https%3A%2F%2Fcamo.ee%2Fprojektid%2Fsinuarst%2Fkontakt%2F|title:Kontakt” button_style=”btn-primary” button_with_icon=”0″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]