Alates 16.03.2020 kehtib ka meie arstikeskuses eriolukord.

Lähikontaktide ja nakkusleviku piiramiseks anname teada järgmist:

– Ilma registreerimata patsiente ei lasta üldse arstikeskuse uksest sisse. Kõik visiidid tuleb ette registreerida telefoni teel, sh vereproovidele tulek.

– Kogu arstikeskuse tegevus käib esmalt läbi telefoni- või e-kirja-kontakti. Soosime telefonivisiite ning näidustuse korral saate eelnevalt panna telefoni teel kindla kellaja ka telefonivisiidiks.
– Palume võimalusel kodust kaasa võtta oma mask. Meil ei ole jagamiseks piisavalt kaitsevahendeid.
– Aja reserveerinud patsiendil palume võimalusel oodata õues või autos, kuni saabub täpne vastuvõtuaeg. Majja sisenedes desinfitseerige lifti ees korralikult käed.

– Kui Teil on mingeidki hingamisteede sümptomeid, pange näo ette mask või paberkäterätt ning informeerige sellest koheselt vastuvõtuletis olevat personali. Teil on keelatud siseneda enamikesse ruumidesse ja Teid juhitakse eraldi isolatsioonikabinetti.

– Oleme peatanud tervisetõendite tegemise määramata ajaks. Need, kel autojuhilubade aegumiseni vähem kui 3 nädalat, võivad helistada ja saada juhised.
– Oleme peatanud osade profülaktiliste vastuvõttude tegemise määramata ajaks. Teile helistatakse, juhul kui Teie aeg on tühistatud.

– Palume mõistvust, kui telefoniliinid on ülekoormatud ja e-kirjale ei vastata oodatud aja jooksul. Selekteerime e-kirjasid ja esmajärjekorras vastame kiireloomulisematele.
– Telefoni teel suheldes palume säilitada rahu ja vältida emotsioone. Juhindume riiklikest suunistest ja ravijuhistest. Mugavusteenuseid praegu ei pakuta.