Perearstikeskus
Back

Kui kaua te plaanite tervena elada?

Meie ravimeeskond aitab parandada tervist ja elukvaliteeti. Suuname Teid eluviiside muutmise teekonnal, aga seda arsti pilgu all. Pakume teadmist ja teadlikkust, mis aitab püsida terve – beebieast kõrge vanuseni.

Tagasi eelmisele lehele
Uni  

Psühhoterapeudi unepakett / Unetus

Häiritud uni on üks esimesi stressi sümptomeid. Kui tegeleda sellega kohe, saab ära hoida palju unetuid öid. Tihti arvatakse, et küll uneprobleem läheb ise üle, kui keerulised ajad mööda saavad. Sageli nii lähebki, kuid meie elukvaliteet on sellel perioodil üsna madal ja vahel võib pidev stressiseisund areneda ka tõsiseks vaimse tervise probleemiks.

Miks valida Unepakett:

 • Parandab teadlikkust ja mõistmist – saate lisateavet selle kohta, mis on uni, miks uni on oluline ja mis juhtub, kui te ei maga piisavalt ja hästi.
 • Aitab tuvastada mõtteid ja tundeid, mis aitavad või takistavad teie und – arutate muudatusi, mida saate teha oma päevakavas ja oma keskkonnas, et maksimeerida võimalusi hea ja ühtlase ööune saamiseks. Õpite võtteid ja harjutusi keha ja meele rahustamiseks.
 • Edendab tervislikke uneharjumusi – loote tõhusad ja jätkusuutlikud uneharjumused, mis sobivad just teile, ning seate endale mõistlikud ootused.
 • Aitab tuvastada ja ravida vaimse tervise probleeme, mis on teie unevõimetuse põhjuseks. Õpite ja harjutate viise, kuidas lugeda oma väsimuse ja erksuse märke, et saaksite oma unevajadusi paremini juhtida.
 • Aitab vähendada sõltuvust ravimitest – tihti kasutavad inimesed enda magama aitamiseks unerohtu, kuid see on lühiajaline abi, mis ei lahenda probleemi põhjust. Teraapia võib aidata uneravimite-sõltuvust vähendada.

Unepakett koosneb viiest psühhoteraapia seansist, mille jooksul keskendutakse personaalsetele eesmärkidele, mis toovadki kaasa parema une.

 

Psühhoterapeudi unepakett (5x 60 min) 360 €

Teenuse tellimiseks palun täitke allolev vorm ja me võtame teiega ühendust

  Või helistage meile kohe telefonil ja lepime aja kokku

  7151701

  Kasulikku lugemist
  Vaata kõiki
  Translate »