Meist

Sinu Arsti erakeskus alustas aastal 1996 eesmärgiga pakkuda paremat arstiabi nõudlikumale patsiendile. Alates 1998 on Sinu Arst osutanud riiklikku perearsti teenust. Senine kogemustepagas ning kakskümmend viis aastat on andnud kindla teadmise, et inimene teeb oma terviseotsused ise ja peab need ise ka ellu viima. Meie saame oma tiimiga toetada, nõustada, juhendada, motiveerida, aga kui vaja, siis diagnoosida ja ravida haigust.

Oleme teerajajad uuele mõtteviisile: tervena elamine on pikk teekond, milles inimesed saavad õige juhendamise korral kõik olulise ise enda jaoks ära teha. Oskame anda panuse ka nende inimeste jaoks, kes ei taha olla sõltuvuses arstidest ja ravimitest, kuid soovivad terveks või tervemaks saada.

SA on ka nagu SINA: just iga inimene ise on oma tervise kõige olulisem võti.

Terviklikku ja tervislikku eluviisi tuleb integreerida nii toitumine, liikumine, õige mõtlemine kui ka eneseaustus ning arukas tervisekäitumine. Siis on võimalik hakkama saada nii väikeste apsudega kui suuremate tagasilöökidega, et ikka õiget rada hoida. Seda kõike saab õppida!

Keha on ehituslik ja talitluslik tervik: vanemaks saamine ei ole välditav, vaid on nauditav, kui teed seda õigesti. Valu ja haigusega ei pea leppima, kui on võimalik selle põhjusega tegeleda. See aga vajab endaga tegelemist ja kindlasti on seda kaaslastega koos teha kergem kui üksinda. Teame seda ja oleme ka oma meeskonna ehitanud nii, et töötame ühtsena nii traditsiooniliste kui keeruliste lahenduste jaoks.

Tervena elamine on pikk teekond. Oleme seal Sinu jaoks olemas.

Tere tulemast Sinu Arsti terviseteenuste juurde.

Terviseteenused enne arsti

Meie terapeudid ühendavad Teie probleemile lahenduse otsimisel mõtlemise, toitumise ja füüsilise keha vajadused ning meie arstid jälgivad regulaarselt Teie tervist. 

 

Pakume Sinu Arsti Terviseteenuseid kolmes asukohas: 

Kesklinna kliinik tegutseb Triumph Plaza majas, aadressil Narva mnt 7, I trepikoda, 3 korrus. Seal asuvad meie:

SA Arstikeskus, kus peremeditsiini eriarstid pakuvad kvaliteetset ja personaalset arstiabi lühikese ooteajaga, tervisekontrolle, kompleksset eluviisinõustamist koostöös terapeutide ja treeneritega.

SA Toitumiskliinik, kus pakume toitumisnõustamist haigetele ja füsioloogiast tulenevat toitumisnõustamist tervetele.

SA Tervisestuudio, kus aitame kiiresti taastuda spordivigastuste ja operatsioonijärgsete seisundite korral. Vajadusel õpetame, kuidas alustada treeningute ja tervisliku eluviisiga. Aitame professionaalse nõuga igas vanuses inimesi.

SA Yumeiho Keskuses pakume teraapiaid nii lastele kui täiskasvanutele erinevate valude ja rühiprobleemide korral, samuti teraapiat skolioosi korral.

 

Veerenni Tervisekeskuse majas aadressil Veerenni 53A , 4 korrus, asuvad meie:

SA Beebispaa, kus pakume sünnijärgset veeteraapiat ning ujutamist alates 2. elunädalast, imetamisnõustamist, beebide ja väikelaste  füsioteraapiat ja massaaži.

SA Lastekeskus, kus teenindame lapsi alates imikueast, jälgime lapse arengut ja tervist. Lisaks on erinevad arendavad ja toetavad teenused, mis aitavad lastel kõik tähtsamad eluetapid tervena läbida.

 

Tondi treeningõppesaal tegutseb Tere Tennisekeskuses Tondil, Sõjakooli 10.

Juhendame, kuidas alustada treeningute ja tervisliku eluviisiga. Aitame professionaalse nõuga igas vanuses inimesi.

Sina oled ise enda arst. Seetõttu tahame, et saaksid meie käest nõuanded ja oskused, millega saad ennast haigustest kaugel hoida.

Suuname Sind tegudele, aga ei tegele Sinu eest!