Tasuliste teenuste kontakt 7151 701 | info@sinuarst.ee
Nimistu patsiendi kontakt 7151 700 | info@perearst.ee

Meist

Sinu Arsti erakeskus alustas aastal 1996 eesmärgiga pakkuda paremat arstiabi nõudlikumale patsiendile. Alates 1998 on Sinu Arst osutanud riiklikku perearsti teenust. Senine kogemustepagas ning kakskümmend üks aastat on andnud kindla teadmise, et inimene teeb oma terviseotsused ise ja peab need ise ka ellu viima. Meie saame oma tiimiga toetada, nõustada, juhendada, motiveerida, aga kui vaja, siis diagnoosida ja ravida haigust.

Oleme teerajajad uuele mõtteviisile: tervena elamine on pikk teekond, milles inimesed saavad õige juhendamise korral kõik olulise ise enda jaoks ära teha. Oskame anda panuse ka nende inimeste jaoks, kes ei taha olla sõltuvuses arstidest ja ravimitest, kuid soovivad terveks või tervemaks saada.

SA on ka nagu SINA: just iga inimene ise on oma tervise kõige olulisem võti.

Terviklikku ja tervislikku eluviisi tuleb integreerida nii toitumine, liikumine, õige mõtlemine kui ka eneseaustus ning arukas tervisekäitumine. Siis on võimalik hakkama saada nii väikeste apsudega kui suuremate tagasilöökidega, et ikka õiget rada hoida. Seda kõike saab õppida!

Keha on ehituslik ja talitluslik tervik: vanemaks saamine ei ole välditav, vaid on nauditav, kui teed seda õigesti. Valu ja haigusega ei pea leppima, kui on võimalik selle põhjusega tegeleda. See aga vajab endaga tegelemist ja kindlasti on seda kaaslastega koos teha kergem kui üksinda. Teame seda ja oleme ka oma meeskonna ehitanud nii, et töötame ühtsena nii traditsiooniliste kui keeruliste lahenduste jaoks.

Tervena elamine on pikk teekond. Oleme seal Sinu jaoks olemas.

Tere tulemast Sinu Arsti terviseteenuste juurde.

Meie keskused ja teenused

Asume kahel aadressil: SA Kesklinna Kliinik asub endiselt Narva mnt. 7,  1. trepikoda, 3. korrus ja SA Arstikeskus asub Veerenni Tervisekeskuses, Veerenni 53A, 4. korrus.

SA Arstikeskuses pakume kvaliteetset ja personaalset perearstiabi lühikese ooteajaga.

SA Lastekeskuses teenindame lapsi alates imikueast, oskame aidata enamike haiguste esmase diagnostika ja raviga. Lisaks on erinevad arendavad ja toetavad teenused, mis aitavad lastel kõik tähtsamad eluetapid tervena läbida.

SA Beebispaas pakume sünnijärgset hüdroteraapiat ning ujutamist vastsündinutele ja imikutele.

SA Tervisestuudios aitame kiiresti taastuda spordivigastuste ja operatsioonijärgsete seisundite korral. Vajadusel õpetame, kuidas alustada treeningute ja tervisliku eluviisiga. Aitame professionaalse nõuga igas vanuses inimesi.

SA Toitumiskliinikus pakume toitumisnõustamist haigetele ja füsioloogiast tulenevat toitumisnõustamist tervetele.

SA Yumeiho Keskuses pakume teraapiaid erinevate valude ja rühiprobleemide korral.

SA Koolituskeskuses korraldame nõustamisi ja loenguid tervise hoidmisest ja tervena elamisest. Soovime olla toetajad ja teenäitajad, et meie patsient püsiks kauem terve.

Tutvu meie teenustega!