Meie Keskused

SA Arstikeskus

Arstiabi on Eestis hea ning riiklik ravikindlustus annab oma võimaluste juures parima, kuid tihtipeale sellest ei piisa, et igaüks saaks oma elu ja tervise hoida heas ja püsivas tasakaalus. Pakume tasulist ja personaalset peremeditsiinilist arstiabi, teeme analüüse, uuringuid ja nõustame terviseprobleemide korral. Võtame vastu lapsi alates imikueast ning edasi kõiki vanusegruppe. Meil on lühike ooteaeg.

Ülevaade teenuste hindadest

Tutvu Arstikeskuse kollektiiviga

715 1701

SA Lastekeskus

Hea kehaline ja vaimne tervis on lapse arengu alus. Jälgime, nõustame ja juhendame, kuidas toetada lapse harmoonilist arengut, saavutada tasakaalustatud rüht ja motoorika ning vajalikud tunnetus- ja keskendumisoskused.
Meie ravimeeskond aitab hoida Su lapse tervena.

Ülevaade teenuste hindadest

Tutvu Lastekeskuse kollektiiviga

715 1702

SA Beebispaa

Sinu beebi vajab arenguks ennekõike ema lähedust, aga ka turvalist ja oskuslikku senso-motoorset ja kehalist arendamist. Füsioterapeudi juhendamisel saab õppida ja teha varajast massaaži ja arendavat ravi vees ja mati peal.

Meie ennetus- ja ravimeeskond saab Sind toetada terve ja tasakaaluka lapse kasvatamisel.

Tutvu meie teenustega

Ülevaade teenuste hindadest

715 1702

SA Toitumiskliinik

Meditsiiniline toitumisnõustamine haigetele ja füsioloogiast tulenev toitumisnõustamine tervetele. Aitame valida toetava toitumisstiili neile, kellel on mõni krooniline haigus, kellel on plaanis mõni operatsioon või käimas taastumine seisunditest, mis organismi on kurnanud.

Meie ravimeeskond kaasab treeningõppe ja psühholoogid, et saavutada kestvad tulemused.

Ülevaade teenuste hindadest

Tutvu Toitumiskliiniku kollektiiviga

715 1701

SA Tervisestuudio

Liikumine hoiab haigused eemal ja ravib neid. Õpetame tervislikku treenimist, ravime haiguseid ja haigusseisundeid ennekõike õige füüsilise aktiivsusega ning alles siis ravimitega, kombineerime kaasaegse lääne meditsiini ravimeetodeid personaalselt juhendatud treeningutega.

Traumade puhul kiirdiagnostika, MRI, spordiarsti konsultatsioon ning operatiivse ravi plaan 7 päeva jooksul, taastusravi laser-, magnet-, ultraheli- või külmakompressioonravi aparaadiga.

Ülevaade teenuste hindadest

Tutvu Tervisestuudio kollektiiviga

715 1701

SA Yumeiho Keskus

Inimese rühi aluseks on tema vaagen – selle korrigeerimine parimasse keskmesse jaapani manuaalteraapia võtete abil annab väga kiiresti leevendust erinevate selja-, kaela-, lihas- ja peavalude korral, samuti menstruatsioonivalude puhul.

Yumeiho rühikontrolli meetod aitab korrigeerida ka laste rühti ja annab hea enesetunde. Tasakaalustatud lülisammas toetab kõiki spordiga tegelejaid.

Ülevaade teenuste hindadest

Tutvu Yumeiho Keskuse kollektiiviga

715 1701

SA Vaimse Tervise Keskus

Tänapäeval seisavad nii üksikisikud kui ka pered silmitsi üha suurema hulga väljakutsetega: segased suhted, kärgpered, laste ja noorukite kasvatamine, koduvägivald või lein. Mõnede jaoks vajavad tõsised vaimse tervise probleemid nagu depressioon, ärevus, paanika, jne professionaalset abi.

715 1701